اتمام گازرسانی به تمام شهرهای ایران

0
39

به گزارش مشتلق‌نیوز به نقل از ایلنا، مجید چگنی در جریان بازدید از ساختمان اداری جدید شرکت گاز استان تهران که به‌منظور خدمت‌رسانی مطلوب‌تر به مشترکان در دست ساخت است، گفت: هر نوع خدمتی که از سوی کارکنان تلاشگر شرکت ملی گاز ایران برای مردم انجام شود، بی‌شک نزد خداوند متعال جایگاهی ویژه خواهد داشت.
وی درباره مقدار شبکه شهری و روستایی و مقاوم‌سازی تأسیسات و ابنیه گاز اظهار داشت: ما بیش از ۴۱۷ هزار کیلومتر شبکه شهری و روستایی داریم که این آمار به نوبه خود بسیار عظیم است و در همین زمینه، در بخش مقاوم‌سازی شبکه‌ها نیز، کارهای بسیار مهمی انجام شده است و این روند همچنان ادامه دارد.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران ادامه داد: گازرسانی به همه شهرهای کشور انجام شده و تعداد اندکی روستا در استان‌ها باقی مانده است که آنها نیز در خط پایانی گازرسانی قرار دارند.

چگنی مقاوم‌سازی، هوشمندسازی و بهینه‌سازی را جزو سیاست‌های محوری این شرکت دانست و تصریح کرد: هوشمندسازی در شرکت ملی گاز ایران با سرعت بالایی در حال انجام است که امیدواریم ادامه‌دار باشد.

وی افزود: در بخش مقاوم‌سازی تأسیسات و بهینه‌سازی مصرف گاز نیز اقدام‌هایی در حال انجام است، خوشبختانه شرکت گاز استان تهران در بخش مقاوم‌سازی، نسبت به دیگر شرکت‌های گاز استانی پیشرو است و انتظار داریم این شرکت تجربه‌هایش در این بخش را با دیگر شرکت‌های گاز استانی به اشتراک گذارد.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید