چندمیلیارد تومانی که توسط بیرانوند در پرسپولیس ماند

0
54

علیرضا بیرانوند در ابتدای فصل باعث شد پرسپولیس به سراغ جذب گلر خارجی نرود.

به گزارش مشتلق، بعد از جدایی احمد گوهری به عنوان گلر جانشین بیرانوند در پرسپولیس، کادرفنی و مدیران این باشگاه به سراغ گزینه‌های مختلف داخلی و خارجی رفتند تا بتوانند یک گلر خوب را به عنوان گلر جانشین بیرانوند به خدمت بگیرند. بعد از منتفی شدن حضور گزینه‌های داخلی در پرسپولیس، مدیران این باشگاه به توصیه ننکا مربی گلرهای سابق خود می‌خواستند یک گلر برزیلی زیر ۲۳ سال را به خدمت بگیرند. گلری که البته اصلا کیفیت بالایی نداشت و رزومه خوبی هم نداشت. در همان مقطع علیرضا بیرانوند به عنوان گلر شماره یک تیم ملی و پرسپولیس در مصاحبه‌ای اعلام کرد باشگاه و کادرفنی باید به جای هزینه زیاد برای آوردن گلر خارجی، به همین گلرهای جوان باشگاه پرسپولیس اعتماد کند.

بیرانوند آن روز از رفیعی و اسدی به عنوان دو گلر جوان پرسپولیس به شدت دفاع کرد و به کادرفنی تیمش هم توصیه کرد که روی همین جوان‌ها سرمایه گذاری کنند. حالا بعد از گذشت چند ماه فرصتی پیش آمد که در غیاب بیرانوند، امیررضا رفیعی جوان در چند بازی درون دروازه پرسپولیس قرار بگیرد. عملکرد این گلر جوان بسیار خوب بوده و در ۴ بازی که درون دروازه تیمش قرار گرفته، موفق به ثبت کلین شیت شده است

توصیه مهم بیرانوند در چند ماه قبل حسابی به نفع پرسپولیس شد و ضمن اینکه میلیاردها تومان از پول این باشگاه هم نگه داشته شد و خرج جذب گلر بی کیفیت خارجی نشد. در آن زمان خیلی‌ها به بیرانوند انتقاد کردند ولی حالا مشخص شده که حق با ستاره ملی پوش پرسپولیس بوده و علیرضا کاملا به نفع منافع تیمش آن حرف‌ها را زده بود. حالا پرسپولیس و فوتبال ایران گلر آینده داری مثل رفیعی در اختیار دارد که البته هنوز کلی جای پیشرفت دارد و حالاحالاها باید کسب تجربه کند.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید