غرش امیر در مبارزه بانکوک

0
42

امیر علی‌اکبری در یکی از مهمترین مبارزه‌های خود در سازمان وان چمپیونشیپ ۲۴ تیرماه برابر فایتر کانادایی قرار می‌گیرد.

به گزارش مشتلق، در چند سال اخیر امیر علی‌اکبری به ستاره بی چون و چرای ایران در مسابقات MMA تبدیل شده و با وجود ورود خیلی از ورزشکاران دیگر به این رشته، او همچنان حرف اول را در میان ایرانی‌ها می‌زند و آمار خوبی هم در مبارزه‌های خود به ثبت رسانده است.

ورزش ۳ نوشت: بعد از اینکه قهرمان سابق کشتی فرنگی جهان و فایتر این روزهای MMA به دلیل مسائل مربوط به ویزا نتوانست در UFC که بالاترین سطح مبارزه‌های این رشته به حساب می‌آید، به میدان برود، با سازمان معتبر وان چمپیونشیپ روسیه وارد همکاری شد.

1895412

حالا سازمان وان چمپیونشیپ در جدیدترین خبر خود، زمان مبارزات این سازمان را در حالی اعلام کرده است که روز  ۱۴ جولای (۲۴ تیرماه) امیر علی‌اکبری در چارچوب مسابقات MMA برابر داستین جیسون، قهرمان کانادایی، در ورزشگاه نمادین بوکس لامپینی شهر بانکوک (کشور تایلند) مبارزه خواهد کرد.

امیر علی‌اکبری رکورد ۱۲ پیروزی و ۳ شکست را در کارنامه خود دارد و برای رسیدن به قهرمانی باید این فایتر کانادایی را شکست دهد. 

داستین جیسون کانادایی اهل ایالت بریتیش کلمبیاست. این فایتر ۲۷ ساله با قد ۱۸۲ و‌ وزن ۱۰۸ کیلوگرم موفق شده تا کنون ۷ پیروزی بدست بیاورد و تنها یک شکست در این سازمان را تجربه کرده است. این کارنامه نشان می‌دهد که علی‌اکبری یکی از جدی‌ترین رقبای خود را پیش رو خواهد داشت و در بانکوک تایلند باید با چالش دشواری مواجه شود.

1895411

البته که علی‌اکبری با شگردهای مخصوص خود به ویژه استفاده از فنون کشتی می‌تواند فایتر کانادایی را هم زمین‌گیر کند، اما قطعا رقیب سرسختی در قفس بانکوک روبروی اوست و نحوه مبارزه فایتر ایرانی را هم آنالیز خواهد کرد.
این رقابت از این لحاظ اهمیت بالایی برای امیر علی‌اکبری دارد که او درصورت شکست این فایتر کانادایی برای قهرمانی و کسب کمربند این سازمان آماده خواهد شد و بزرگترین افتخار ورزش رزمی در طول تاریخ ورزش ایران رقم خواهد خورد.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید