ساخت ۵۰۰ کلاس درس در لرستان

0
9

مدیرکل نوسازی مدارس لرستان گفت: با مشارکت خیرین مدرسه‌ساز ۲۵۰ پروژه در قالب ۵۰۰ کلاس درس در استان در دست اجراست که سهم خیرین مشارکت در ساخت ۳۰۰ کلاس درس از این مقدار است.

به گزارش مشتلق، امیر غفوری‌نژاد در جلسه‌ای که با حضور رضوی رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز لرستان برگزار شد، اظهار کرد: در راستای طرح آجر به آجر ۲۵۰ پروژه در قالب ۵۰۰ کلاس درس در استان در دست اجراست که سهم خیرین مشارکت در ساخت ۳۰۰ کلاس درس از این مقدار است.

وی تصریح کرد: در طرح آجر به آجر خوشبختانه شاهد حضور پررنگ خیرین مدرسه‌ساز بوده‌ایم به نحوی که از لحاظ ریالی و چه از نظر میزان مشارکت مردم، جزء استان‌های برتر کشور بودیم و این نشان‌دهنده دغدغه مردم هم استانی در ایجاد فضا‌های آموزشی ایمن برای فرزندان همین دیار است.

مدیرکل نوسازی مدارس لرستان خاطرنشان کرد: در ۹ ماهه گذشته، ۴۲ مدرسه را تکمیل کرده و در اختیار آموزش‌وپرورش قرار داده‌ایم و بیش از ۳۰۰ کلاس درس را نیز با مشارکت خیرین در استان لرستان در دست اجرا داریم.

به گزارش ایسنا، غفوری‌نژاد اضافه کرد: خوشبختانه هم‌اکنون هم تعداد قابل توجهی از خیرین مدرسه‌ساز را بانوان تشکیل می‌دهند و حضور پررنگ‌تر این عزیزان بیش از هر چیز سبب نهادینه شدن فرهنگ وقف در سیستم آموزشی کشور خواهد شد.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید