اجرای مصوبه اسقاط موتورسیکلت‌های کاربراتوری

0
66

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: از زمستان امسال باید مصوبه اسقاط یک موتورسیکلت کاربراتوری به ازای شماره‌گذاری یک موتورسیکلت انژکتوری اجرا شود.

به گزارش مشتلق محسن پورسیدآقایی در حاشیه صدوشصت وچهارمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به اینکه از زمستان امسال باید مصوبه اسقاط یک موتورسیکلت کاربراتوری به ازای شماره‌گذاری یک موتورسیکلت انژکتوری اجرا شود، اظهار کرد: سال گذشته برخی از افراد در صنعت موتورسیکلت اعلام کردند که آمادگی انجام این مصوبه را ندارند و قرار بر این شد اجرای مصوبه با یک سال تاخیر اجرا شود.

وی تصریح کرد: زمستان امسال باید این مصوبه انجام شود و امیدواریم دیگر شاهد تعویق این مصوبه نباشیم.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ادامه داد: با توجه به آلودگی هوای شهر تهران اجرای این مصوبه می‌تواند در کاهش آلودگی هوای شهر موثر باشد.

تسنیم نوشت پورسیدآقایی همچنین در مورد اینکه شنیده شده برخی صنعتگران نسبت به فیلتر دوده در این شرایط معترض هستند و نامه‌ای را به معاون اول رییس جمهوری ارسال کرده‌اند گفت: موضوع آلودگی هوا موضوعی نیست که به سادگی از آن عبور کرد و به خاطر مسائل مالی و گران شدن از آن گذشت. امیدواریم دولت در برابر چنین درخواست‌هایی مقاومت کند.

وی در پایان گفت: هیچ موضوعی بالاتر از سلامت مردم نیست و گران شدن وسایل نیز نمی‌تواند از اجرای موضوعاتی که به سلامت مردم ارتباط دارد جلوگیری کند.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید