تجلیل شهردار تهران از قدیمی‌ترین غسال بهشت زهرا

0
14

شهردار تهران با حضور در جمع دو هزارنفری پرسنل و خانواده‌های سازمان بهشت زهرا(س) از صفر آزادی نژاد قدیمی‌ترین غسال تهران تجلیل کرد.

به گزارش مشتلق پیروز حناچی شهردار تهران به همراه خانواده با حضور در گردهمایی بزرگ خانوادگی دو هزار نفری پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) در برج میلاد تهران از صفر آزادی نژاد قدیمی‌ترین تطهیر کننده تهران تقدیر کرد.

شهردار تهران طی سخنانی ضمن ابراز خوشنودی از حضور در جمع پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) و خانواده های آنان گفت: طبق آمار و ارقام و براساس نظرسنجی‌های موجود میزان رضایت شهروندان از خدمات بهشت زهرا(س) سطح بالایی دارد و  این نشان می‌دهد که سازمان بهشت زهرا(س) کارش را خوب انجام می‌دهد.

حناچی تصریح کرد: خدمات معنوی و خداپسندانه‌ای که شما پرسنل زحمتکش در شرایط سخت به شهروندان و مراجعین داغدار ارائه می‌کنید که باعث تسلی روح و روان افراد داغدیده می‌شوید، بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

صفر آزادی‌نژاد به عنوان قدیمی‌ترین تطهیر کننده شهر تهران و سازمان بهشت زهرا(س) است که پیکر مطهر بسیاری از شهدای گرانقدر از جمله شهید بهشتی، شهید صیاد شیرازی، شهید کلاهدوز، شهید رجایی، شهید پلارک، شهید چمران و بسیاری از شهدای هشت سال دفاع مقدس و تعداد بسیار از اموات مسلمین را در طی ۳۵ سال خدمت را تطهیر کرده است.

 

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید